SkambinkiteSKAMBINKITE: 8 800 69999
Paslaugos

PAKLAUSIMŲ/PRAŠYMŲ INSTITUCIJOMS RENGIMAS

Pagal pareiškėjo užduotą klausimą surandame atsakingą instituciją, parengiame paklausimo formą su visais privalomais rekvizitais, atliekame teksto redagavimą pagal valstybinės lietuvių kalbos reikalavimus ir nukreipiame į atsakingą instituciją. Plačiau
Pareiškėjui pageidaujant, surašysime visas aplinkybes, teisingai suformuluosime klausimus, naudodami juridinę terminologiją. Pareiškėjui yra siūloma pasirinkti vieną iš trijų galimų paslaugos variantų taikant fiksuotą kainą:
  • Surandama atsakinga institucija ir parengiama paklausimo formą su visais privalomais rekvizitais + atliekamas teksto redagavimas pagal valstybinės lietuvių kalbos reikalavimus (EUR 9);
  • Surandama atsakinga institucija ir parengiama paklausimo forma su visais privalomais rekvizitais + atliekamas teksto redagavimas pagal valstybinės lietuvių kalbos reikalavimus + redaguojant tekstą naudojama juridinė terminologija (EUR 15);
  • Surandama atsakinga institucija ir parengiama paklausimo formą su visais privalomais rekvizitais + išsiaiškina Jūsų klausimo esmę bei surašomos visos būtinos aplinkybės paklausimo formoje + visos aplinkybės surašomos pagal valstybinės lietuvių kalbos reikalavimus + klausimas suformuojamas naudojant juridinę terminologiją (EUR 28).

Paslaugų kainos

GREITAS TESINGASKLAUSIMAS.LT KONSULTANTO ATSAKYMAS

Jeigu nenorite laukti oficialaus atsakymo ir Jus domina greitas ir išsamus paaiškinimas į jūsų paklausimą, kreipkitės į Teisingas klausimas konsultantus, kurie, esant galimybei, pateiks greitą ir išsamų atsakymą į Jūsų klausimą.

Paslaugų kainos

 PARAMOS FONDŲ, RĖMĖJŲ IR INVESTUOTOJŲ PAIEŠKA

Plačiau
Gyventojams - tai yra aktyvi pagalba, ieškant paramos šaltinių ar kreipiantis dėl galimos paramos į interesanto pasirinktus paramos fondus, asociacijas, kitas valstybines ar privačias organizacijas. Šia paslauga, visų pirma, skatiname naudotis esant poreikiui gauti finansavimą mokslams, profesionaliai sporto veiklai, lavinti ypatingus vaikų ir suaugusiųjų talentus muzikai, tapybai, kitoms meno šakoms. Taip pat konsultuojame ir tarpininkaujame dėl galimybės gauti finansavimą naujoms verslo idėjoms.

Įmonėms - tai puiki galimybė išsiaiškinti, ar jų veikla, darbuotojai gali būti papildomai finansuojami iš privačių ar valstybės fondų (pvz. parama naujai steigiamai darbo vietai, neįgaliųjų įdarbinimo rėmimas, veiklos, projekto finansavimas).

Paslaugų kainos

 INDIVIDUALIŲ RAŠTŲ RENGIMAS


Plačiau
Gyventojo ar įmonės prašymu, TEISINGO KLAUSIMO specialistai parengia individualius raštus pasirinktiems privatiems ir valstybiniams subjektams, veikiantiems Lietuvoje ar bet kurioje kitoje šalyje. Tokie raštai dažnai adresuojami įvairioms konsulinėms įstaigoms užsienio valstybėse, švietimo įstaigoms (Lietuvos ir užsienio), užsienio ir vietos archyvams, mokesčių, socialinės apsaugos, sveikatos apsaugos ar kitoms tarnyboms.

Pareiškėjo prašymu, teikiama pagalba pildant specialias anketas, paraiškas ir kitos formos dokumentus. TEISINGO KLAUSIMO specialistai profesionaliai parengia padėkos, garbės raštus ir kiti dokumentus, skirtus tarptautinėms ar vietos organizacijoms, asociacijoms, labdaros ir paramos fondams, valstybės pareigūnams, privačių įmonių darbuotojams ar kitų kolektyvų narių apdovanojimams, motyvavimo programoms ar kitomis progomis.

Paslaugų kainos

 SKUNDŲ RENGIMAS


Plačiau
Profesionali pagalba gyventojams ir įmonėms, susidūrusiems su viešo administravimo subjektų neveikimu ar piktnaudžiavimu savo teisėmis, taip pat nukentėjusiems nuo privačių įmonių ar individualių verslininkų nesąžiningų ir neteisėtų veiksmų. Interesanto prašymu, TEISINGO KLAUSIMO specialistai parengia skundą ir adresuoja jį atsakingai institucijai.

Paslaugų kainos

 KLIENTŲ/INTERESŲ ATSTOVAVIMAS VALSTYBINĖSE INSTITUCIJOSE

Plačiau
TEISINGO KLAUSIMO specialistai gina kliento interesus valstybinėse institucijose. Kliento pavedimu atstovaujame klientui teismuose, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, Valstybinėje darbo inspekcijoje ir kitose, ginčus nagrinėjančiose institucijose bei ruošiame su tuo susijusius dokumentus.

Paslaugų kainos

 INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS APSAUGA


Plačiau
Jei susidūrėte su situacija, kai kažkas neteisėtai (be jūsų sutikimo ar jį pažeidžiant) naudoja jūsų intelektinio darbo rezultatą (pvz. jūsų profesionaliai padarytas nuotraukas, paveikslus, animaciją, logotipus, prekės ženklą, garso įrašus, drabužių dizainą ar kt.), nebūkite abejingi ir kreipkitės pagalbos. Jūsų intelektinę nuosavybę naudojantis pažeidėjas, tikėtina, gauna iš to komercinę naudą ir mažina jūsų paslaugų ar prekių paklausą rinkoje.
Pareiškėjo prašymu, TEISINGO KLAUSIMO specialistai padeda surasti ir užfiksuoti intelektinės nuosavybės pažeidimo atvejus. Esant poreikiui, pažeidimų fiksavimui (faktinių aplinkybių konstatavimui) pasitelkiamas antstolis. Užfiksavus pažeidimus ir /ar išnagrinėjus jau pateiktą medžiagą, rengiama pretenzija su atitinkamais draudimais ir reikalavimais nutraukti neteisėtą veiklą.
Šalių susitarimu, TEISINGO KLAUSIMO specialistai gali teikti nuolatinės stebėsenos (monitoringo) paslaugas, kurių paskirtis operatyviai fiksuoti visus naujai atsirandančius pažeidimo atvejus (stebėti elektroninę komerciją, sutartus objektus ir pan.) ir užkirsti kelią naujų pažeidimų atsiradimui.

Paslaugų kainos

Užklausa buvo sėkmingai išsiųsta.

Su Jumis susisieks mūsų konsultantas.

Jūs sėkmingai užsiprenumeravote naujienlaiškius.

Jūsų klausimas sekmingai išsiųstas.